Lékař/ka na interní oddělení

Bílovecká nemocnice, a.s. nabízí volné místo: lékař na interním oddělení

Místo výkonu práce: Bílovec
Určeno pro: lékaře (i absolventy)

Charakteristika pozice:

  • diagnostika a léčba v rámci oboru vnitřního lékařství
  • léčba pacientů s onemocněním srdce, plic, jater, slinivky břišní, ledvin, štítné žlázy, žilního a tepenného systému

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • lékař/ku (i absolvent) se zájmem o vnitřní lékařství
  • praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • komunikativnost, vstřícné jednání a vystupování

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v Bílovci s jistotou stabilního zaměstnání
  • nadstandardní ohodnocení
  • možnost dalšího odborného vzdělávání s podporou zaměstnavatele
  • profesionální zázemí
  • úvazek 0,5 až 1,0 nebo dle dohody
  • benefity společnosti – příspěvek na PP, zvýhodněný mobilní tarif
  • možnost zajištění ubytování, příspěvek na stravování

Termín nástupu:

  • možný ihned nebo dle dohody

Kontakt:

Ing. Lenka Kusynová

556 771 729

zc.bvn@avonysuk.aknel

Lékař/ka na chirurgické oddělení

Bílovecká nemocnice nabízí volné místo lékaře/ku na chirurgické odděleníi.

Místo výkonu práce: Bílovec
Určeno pro: lékaře

Požadujeme:

  • lékař/ku v oboru chirurgie

Nabízíme:

  • úvazek 1,0 nebo dle možností

Kontakt:

556 771 729

Praktická sestra a všeobecná sestra

Bílovecká nemocnice, a.s. nabízí volné místo: praktická sestra, všeobecná sestra

V naší nemocnici najdete oddělení následné péče, chirurgické oddělení včetně chirurgické ambulance, interní oddělení, interní ambulanci, kardiologickou ambulanci, cévní ambulanci, gastroenterologickou ambulanci, diabetologickou ambulanci, ambulanci chronických ran, JIP, ARO, RDG a rehabilitaci. Máme celkem 130 lůžek (80 lůžek ONP, 20 chirurgie, 26 interního oddělení a 4 lůžka JIP), proto jsme spíše nemocnice rodinného typu. Jednotlivá oddělení spolu velice úzce spolupracují a zaměstnanci se dobře znají. Nemocnice prošla velkou rekonstrukcí ať již zvenku tak i vně a zároveň jsou oddělení vybaveny moderním přístrojovým vybavením.

Požadavky:

  • odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb.
  • specializovaná způsobilost výhodou
  • schopnost aktivního, samostatného jednání
  • vstřícné chování a vystupování
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí silné a rozvíjející se společnosti
  • práce na nově vybudovaném a zrekonstruovaném pracovišti
  • práci v přátelském kolektivu v nemocnici rodinného typu
  • možnost vzdělávat se, zvyšovat a prohlubovat kvalifikaci
  • pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek
  • možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • nadstandardní platové podmínky

Benefity:

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využití výhodných mobilních tarifů

Kontakty:

556 771 729

Mgr. Jana Seidlerová – hlavní sestra

734 691 365

zc.bvn@avoreldies.anaj

Fyzioterapeut/ka

Bílovecká nemocnice hledá do svého týmu fyzioterapeuta/ku, přidáte se? Čeká na Vás tým kolegyň a kolegů, jednosměnný provoz od pondělka do pátku.

Práce je vhodná i pro absolventy v oboru.

Jsme obchodní společnost založená Moravskoslezským krajem.

Našim pacientům poskytujeme prostředí profesionální a odborné, ale zároveň i lidské, přátelské a domácí.

Nemocnice, ač malá parametry, velká duchem. Ač více než stoletá, stále s mladistvým elánem. Umístěním kouzelná.

Bez čeho se neobejdeme:

  • ukončené vzdělání v oboru Fyzioterapie (DiS., Bc., Mgr.)
  • profesionální přístup
  • psychická odolnost
  • příjemné vystupování a chuť jít do toho s námi.

Náplň práce:

  • provádět terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu
  • pracovat podle rehabilitačního plánu stanoveného lékařem
  • provádět kontrolní a závěrečná posouzení efektu zvolené terapie
  • rehabilitační cvičení
  • doprovodné fyzikální terapie za pomoci speciálních přístrojů

Očekáváme:

  • zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost
  • zodpovědnost a samostatnost
  • komunikativnost a profesionální vystupování
  • pozitivní a individuální přístup k pacientům
  • schopnost pracovat v týmu
  • absolvování specializovaných kurzů výhodou

Nabízíme:

  • ohodnocení dle praxe
  • práci s moderními rehabilitačními přístroji a pomůckami
  • celoživotní vzdělávání a kurzy pro odborný a osobní růst
  • umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání

Kontakt:

556 771 729