Další očkovací termín aneb Bílovecká nemocnice, a.s. očkuje klienty bez nutnosti předchozí registrace, registrované a také zájemce o druhou dávku

Každý týden nabízí Bílovecká nemocnice, a.s. možnost očkování všem neregistrovaným či registrovaným zájemcům a také zájemcům o druhou očkovací dávku. Doposud této příležitosti využilo několik stovek občanů Bílovce či okolních spádových oblastí. Během vyhrazené dvouhodinovky jsou aplikovány vakcíny Pfizer či jednodávková Janssen. Záleží na výběru.

 

Je zcela zřejmé, že možnost nechat se naočkovat bez předchozí registrace je lákavá, mnoho občanů neví, co daný den bude a využijí tak momentálního rozhodnutí, jdu se nechat naočkovat,“ říká ředitel Bílovecké nemocnice, a.s. Ing. Josef Zajíc.

 

Jsem rád, že tuto možnost v naší nemocnici nabízíme, že jsme schopni nabídnout a poskytnout jen neregistrovaným, ale také registrovaným zájemcům a zájemcům o druhou dávku. A jako bonus vidím to, že si sami občané mohou zvolit a vybrat značku vakcíny,“ doplňuje náměstek ředitele pro léčebnou péči MUDr. Tomáš Nykel.

 

Sledujte webové stránky nemocnice, www.nvb.cz, sekci Aktuality či Tiskové zprávy. Zde pro Vás budou vypsány další termíny.

 

KDY: 20. 9. 2021, čas 8:00 – 10:00 hod.

KDE: prostory očkovacího centra Bílovecké nemocnice, a.s., budova E

PRO KOHO: Pro všechny neobjednané i objednané zájemce o očkování (od 18 let) + klienti, kterým bude aplikována druhá dávka

ADRESA: Bílovecká nemocnice, a.s. 17. listopadu 538, Bílovec, 74301