Bílovecká nemocnice, a.s. chystá v pořadí již třetí očkovací den pro neregistrované zájemce, přidat se mohou i registrovaní a zájemci o druhou dávku

První zářijové pondělí nabídla Bílovecká nemocnice, a.s. další očkovací termín neregistrovaným zájemcům. Během vyhrazené očkovací hodiny dorazilo na pět desítek klientů, opět převážně žen a byly jim dle výběru aplikovány vakcíny Pfizer či jednodávková Janssen. Další příležitost bude opět v pondělí.

 

KDY: 13. 9. 2021, čas 8:00 – 10:00 hod.

 

KDE: prostory očkovacího centra Bílovecké nemocnice, a.s., budova E

 

PRO KOHO: Pro všechny neobjednané i objednané zájemce o očkování (od 18 let) + klienti, kterým bude aplikována druhá dávka

 

ADRESA: Bílovecká nemocnice, a.s. 17. listopadu 538, Bílovec, 74301

 

Je to příležitost pro lidi, kteří se nechtějí předem registrovat, neví, co daný den bude a chtějí tak využít svého momentálního rozhodnutí, jdu se nechat naočkovat. Tahle možnost je doslova ideální,“ říká ředitel Bílovecké nemocnice, a.s. Ing. Josef Zajíc.

 

Pevně věřím, že o takovéto neregistrované očkování bude zájem. Přijdete bez objednání, dostanete vakcínu a zanedlouho se můžete prokazovat certifikátem očkovaného. Jednodušeji to snad nejde, doplňuje ředitele nemocnice náměstek pro léčebnou péči MUDr. Tomáš Nykel.